Stetoskop Rappaport kolor granatowy

Rappaport granatowy

Nowy produkt

ATUTY

2 letnia gwarancja

Wysoka jakość

Uniwersalny 5w1

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

29,99 zł brutto

-10,00 zł

39,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

  Prezentowany przez nas stetoskop Rappaport należy do najchętniej wybieranych przez lekarzy, ratowników medycznych i studentów medycyny modeli stetoskopów. Jego uniwersalny charakter i solidne wykonanie pozwalają uzyskać wysoką jakość odsłuchiwanych tonów, a także na wykorzystywanie go w badaniach pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. To przyrząd powszechnie stosowanych w placówkach ochrony zdrowia.

  Głowica stetoskopu Rappaport posiada pierścień o podwójnej średnicy, dzięki czemu możliwy jest odsłuch szerokiej gamy dźwięków z płuc oraz klatki piersiowej. W zestawie wraz z tym stetoskopem znajdują się także dodatkowe akcesoria, w tym wymienne lejki o różnej wielkości, do osłuchiwania dzieci i niemowląt. Do kompletu dołączono także trzy pary wymiennych oliwek dla komfortowego dopasowania do uszu osoby osłuchującej. Przewody akustyczne są grubościenne i wykonane z materiału niezawierającego lateksu, co czyni ten stetoskop bardziej wytrzymałym mechanicznie i odpornym na hałas z zewnątrz. Liry wykonane są w technologii bezszwowej, a sprężyna je łącząca zapewnia optymalną elastyczność. Głowica niklowo-chromowana dobrze skupia dźwięki i zapewnia wysoką jakość odsłuchiwanych tonów. Lejek służy do odsłuchiwania tonów niskich, membrana zaś, do wysokich. Aby słyszeć zróżnicowanie tonów lekarz obraca głowicę podczas osłuchiwania. Badanie stetoskopem pozwala lekarzowi na wsłuchanie się w pracę serca i dróg oddechowych, a także wykrycie wszelkich patologicznych szmerów, rzężeń, furczeń, świstów. Dzięki temu lekarz może rozróżnić na przykład zapalenie oskrzeli od zapalenia płuc i inne choroby związane z pracą układu krążenia, dróg oddechowych czy organów wewnętrznych.

  Dla należytej ochrony stetoskopu zalecamy kupno specjalnie zaprojektowanego futerału. Jest on dostępny w naszym dziale z akcesoriami.

  Producent zapewnia 2-letnią gwarancję

  Cechy produktu:

  - uniwersalny 5w1

  - dostępny w wielu kolorach (czarny, szary, granatowy, fioletowy, zielony, czerwony, pomarańczowy, żółty, transparentny fioletowy)

  Dane techniczne:

  - głowica obracana niklowo-chromowana

  - przewody o długości 56 cm

  - przewody bardzo dobrej jakości (nie zawierają lateksu)

  - liry wykonane w technologii bezszwowej

  Zestaw zawiera:

  - stetoskop Rappaport

  - wymienny lejek duży dla dorosłych

  - wymienny lejek średni dla dzieci

  - wymienny lejek mały dla niemowląt

  - zapasowe oliwki (małe oraz w kształcie grzybków, po parze)

  - zapasowa membrana duża

  - zapasowa membrana mała

  - plastikowe etui z kieszonkami na nieużywane

  - instrukcję obsługi w języku polskim z kartę gwarancyjną

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stetoskop Rappaport kolor granatowy

Stetoskop Rappaport kolor granatowy

ATUTY

2 letnia gwarancja

Wysoka jakość

Uniwersalny 5w1

21 produkty z tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: